Whatsapp Whatsapp
Telefon ابحث الآن
X

عنواننا

Uphill Towers Giriş Kat - Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. No:13 Ataşehir / İstanbul

وصف العنوان

اتصل بنا

0850 346 2000

Instagram

@clinicpark

أخصائي جراحة التجميل والبلاستيك الدكتور هاكان ديميريل ود. خبرة Vecdi Bayramoglu التي تبلغ 32 عامًا وأكثر من 8000 تجربة تطبيق

الحصول على معلومات والسعر:

ADINIZ*
TELEFONUNUZ*
MESAJINIZ*
العلاجات
Clinicpark جماليات


Clinicpark Estetik, kadınlar ve erkekler için etkili ve gelişmiş estetik cerrahi ve ameliyatsız uygulama çeşitlerini sunmaktan memnuniyet duyar.


Vücudunuz ya da yüzünüz için gerçekleştirilecek estetik işlemlerle görünümüzünü geliştirmeye, sorunlu alanları düzeltmeye veya cildinizi kusursuz ve genç bir hale getirmeye hazırsanız, doğru yerdesiniz. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hakan Demirel ve Dr. Vecdi Bayramoğlu, estetik cerrahi ve cerrahi olmayan işlemlerle başarılı sonuçlar sağlarken, en gelişmiş tedavi teknolojilerini ve cerrahi veya ameliyatsız medikal estetik uzmanlığını güvenli bir ortamda sizlere sunar. Clinicpark olarak yegane amacımız, ışıltılı, doğal ve sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlamaktır. Estetik cerrahi uygulamalar, yüzünüze dair ameliyatsız işlemler ve vücut güzelleştirme çalışmaları kendinize güveninizi artırabilir ve sırrını sadece sizin bileceğiniz bu yöntemlerle daha güzel hissetmenizi sağlayabilir.

اقرأ المزيد

ÖNE ÇIKAN UYGULAMA

سؤال ، تقييم للسؤال

يمكنكم الحصول على المعلومات من خلال توجيه جميع انواع الاسئلة المتعلقة في اذهانكم لتطبيقات الجراح الاخصائي الدكتور هاكان ديميرال والدكتور وجدي بايرام اوغلو اخصائي الجراحة التجميلية والبلاستيكية عبر الواتساب.

معلومات & شراء السعر

Op. Dr. Demirel ve Dr. Bayramoğlu’nun önerdikleri kapsamlı estetik işlemlerinin planlanmasının, sizlerin arzuları ve görüşleri ile uyuşmasını sağlamak son derece önemlidir. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi mevcut en iyi seçeneklerle eşleştiren kişiselleştirilmiş, bireye özgü bir plan oluşturmak için sizinle özel olarak ilgilenerek yapılacak uygulamalara karar verilmektedir. Estetik planınız birden fazla uygulama veya işlem içerebilir ve en iyi sonuç için birden fazla ziyaretiniz gerekebilir. Clinicpark ekibi rahat ve kendinizden emin hissettiğiniz bir plan oluşturmak için sizinle birlikte çalışır. Sizlere hem cerrahi hem de cerrahi işlem gerektirmeyen seçeneklerden oluşan etkili bir yelpaze sunuyoruz.

Vücudunuzun en görünür kısmı olan yüzünüzden emin olmak istediğinizi biliyoruz. Yüzünüz genetik nedenlerle ya da yıllar içinde çevresel etkenlerle yaşlanma belirtilerini her yaşta gösterebilir. Yüz güzelliğine verilen önem dünyada hızla ilerlerken, estetik dünyası da artık yüz için çok daha geniş bir yelpazeye sahip. Doğal görünümlü ve gerçekçi girişimler, en çok arzu edilen sonuçları doğurur. Herkesin canlı, güzel, sağlıklı görünmek en doğal hakkı. Yüzünüzün doğal güzelliğini artıracak çeşitli yüz estetiği ve gençleştirme prosedürleri sunuyoruz. Estetik hedeflerinizi, hayallerinizi ve endişelerinizi ilk görüşmeniz sırasında Op. Dr. Demirel ve Dr. Bayramoğlu ile paylaşmaya davet ediyoruz. Size özel, ideal estetik planınızın ne olduğunu öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz sonuçları elde etmek için güvenebileceğiniz bir ekibe ihtiyacınız var. Clinicpark, sadece kendi alanında nitelikli ve eğitimli profesyonellerden oluşmaktadır. Op. Dr. Hakan Demirel ve Dr. Vecdi Bayramoğlu’nun hasta koordinatörleri ve estetik uzmanlarını içeren ekibi çarpıcı sonuçlar elde etmek için yıllarca biriktirmiş olduğu tecrübeyi mutluluğunuz için sunuyor. Estetik kaygılarınızı açıkça tartışmaya ve bilgi almak için bir kahvemizi içmeye her zaman davetlisiniz. Size zaman ayırıp, sorularınızı cevaplamaya ve tüm seçenekleri birlikte ele alıp, bilgilendirmeye davet ediyoruz. Estetik hedeflerinizi dinleyecek ve ihtiyaçlarınıza uygun, bilinçli bir karar vermede size rehberlik edeceğiz. Op. Dr. Demirel ve Dr. Bayramoğlu ile derinlemesine istişareniz, ilgilendiğiniz işlemlerin her yönünü anlamanızı ve tam olarak bilgilendirilmiş olmanızı sağlayacaktır. Clinicpark uzmanlığına ve yol göstericiliğine dayanan ideal sonuçlarınıza ulaşmanızı sağlamak için her zaman sizinle hayal ettiğiniz estetik görünüm için iletişimde kalmaktan memnuniyet duyarız.