Whatsapp Whatsapp
Telefon ابحث الآن
X

عنواننا

Uphill Towers Giriş Kat - Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. No:13 Ataşehir / İstanbul

وصف العنوان

اتصل بنا

0850 346 2000

Instagram

@clinicpark

أخصائي جراحة التجميل والبلاستيك الدكتور هاكان ديميريل ود. خبرة Vecdi Bayramoglu التي تبلغ 32 عامًا وأكثر من 8000 تجربة تطبيق

الحصول على معلومات والسعر:

ADINIZ*
TELEFONUNUZ*
MESAJINIZ*

Hakkımızda

Clinicpark Estetik

Clinicpark Estetik, kadınlar ve erkekler için etkili ve gelişmiş estetik cerrahi ve ameliyatsız uygulama çeşitlerini sunmaktan memnuniyet duyar.

Vücudunuz ya da yüzünüz için gerçekleştirilecek estetik işlemlerle görünümüzünü geliştirmeye, sorunlu alanları düzeltmeye veya cildinizi kusursuz ve genç bir hale getirmeye hazırsanız, doğru yerdesiniz. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hakan Demirel ve Dr. Vecdi Bayramoğlu, estetik cerrahi ve cerrahi olmayan işlemlerle başarılı sonuçlar sağlarken, en gelişmiş tedavi teknolojilerini ve cerrahi veya ameliyatsız medikal estetik uzmanlığını güvenli bir ortamda sizlere sunar. Clinicpark olarak yegane amacımız, ışıltılı, doğal ve sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlamaktır. Estetik cerrahi uygulamalar, yüzünüze dair ameliyatsız işlemler ve vücut güzelleştirme çalışmaları kendinize güveninizi artırabilir ve sırrını sadece sizin bileceğiniz bu yöntemlerle daha güzel hissetmenizi sağlayabilir.